Walka Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego - transmisja na żywo w telewizji i internecie
Strona Główna » Newsy » woj. śląskie » Walka Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego - transmisja na żywo w telewizji i internecie

Walka Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego - transmisja na żywo w telewizji i internecie

2010-05-05 , Ostatnia aktualizacja: 2010-07-22 16:23

Transmisja kolejnej walki z udziałem Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego a także walki Mameda Khalidova będzie dostępna w Polsacie i Polsacie Sport. Dodatkowo transmisja na żywo w internecie będzie dostępna na platformie IPLA. Retransmisja ( powtórka ) walki Pudziana na antenie Polsatu Sport.

Kolejna walka z udziałem Mariusza Pudzianowskiego odbędzie się podczas 13 Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się w najbliższy piątek ( 7.05.2010 r.) w katowickim Spodku.

Główną atrakcją zawodów będą dwie walki wieczoru. W pierwszej z nich swoje umiejętności zaprezentuje najlepszy zawodnik MMA w Europie, Mamed Khalidov. Jego przeciwnikiem w obronie pasa międzynarodowego mistrza Federacji KSW będzie, Japończyk Ryuta Sakurai.

W drugim pojedynku zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem przeciwnikiem Pudziana będzie Yusuke Kawaguchi, który na zawodowych ringach przegrał zaledwie raz i to przez kontrowersyjną decyzję sędziów. Dodatkowo należy powiedzieć, że Japończyk to jeden z najniebezpieczniejszych azjatyckich wojowników. Większość swoich walk wygrywał przez nokaut.

 

Transmisję na żywo przeprowadzi telewizja Polsat Sport i Polsat. 

Początek transmisji na Polsacie Sport o godzinie 20:30.

Transmisja w Polsacie od 22:00.

 

Walka Pudzianowskiego odbędzie się prawdopodobnie około 22:30.

 

Dla kibiców nie mogących obejrzeć walki Pudziana przed TV, przygotowano możliwość obejrzenia walk sprzed ekranu komputera. 

Transmisja na żywo w internecie od godziny 20:30 będzie dostępna pod adresem - www.ipla.tv

 

Dla tych, którzy będą chcieli obejrzeć walki Pudzianowskiego i Khalidova w innym terminie godziny powtórek ( retransmisji ) poniżej. 

 

 

2010-05-08 17:30 - 13 Konfrontacja Sztuk Walki -  Mariusz Pudzianowski - Y. Kawaguchi, Mamed Khalidov - R. Sakural - retransmisja

 

2010-05-08 21:00 - 13 Konfrontacja Sztuk Walki - Mariusz Pudzianowski - Y. Kawaguchi, Mamed Khalidov - R. Sakural - retransmisja

 

Więcej o 13 KSW TUTAJ 

 

Ten tekst nie został jeszcze przez Ciebie oceniony
Dodał : PK

Mój komentarz

E-mail
Hasło
-

Twój region

Popularne RSS

Walka Mariusza "Pudziana" Pudzianowskiego - transmisja na żywo w telewizji i internecie